Hakkımızda Montenegro Emlak

Porto-Capital Yatırım ve Danışmanlık Şirketi, 2015 yılında Montenegro - Karadağ'da kuruldu.
Kadrosunda barındırdığı yerel/genel idari yönetim mevkilerinde ve yatırım danışmanlığı alanlarında yaklaşık 20 yıl tecrübe sahibi profesyonellerle, yatırıma dair tüm süreçlerin uçtan uca, eksiksiz ve olası en kısa sürelerde tamamlanmasını sağlamaktadır.
2015 yılında Montenegro - Karadağ'da kuruldu. 100'ün üzerinde benzer konulardaki yatırımlarını tamamlamıştır. En avantajlı ve düşük fiyat garantisi.

Porto-Capital Yatırım ve Danışmanlık Şirketi, 2015 yılında Montenegro – Karadağ’da kuruldu. Kadrosunda barındırdığı yerel/genel idari yönetim mevkilerinde ve yatırım danışmanlığı alanlarında yaklaşık 20 yıl tecrübe sahibi profesyonellerle, yatırıma dair tüm süreçlerin uçtan uca, eksiksiz ve olası en kısa sürelerde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, 100’ün üzerinde Türk, İngiliz, Alman, Belçika, Hollanda, Rus ve Ukraynalı firmanın da, benzer konulardaki yatırımlarını, tamamen hukuksal, güvenli ve sürdürülebilir şekilde, uçtan uca kendi bünyesinde sonuçlandırmıştır.

Gayrimenkul yatırımları konusunda, sizlere yapacağımız tüm öneriler, kendi yatırımlarımızda da yaptığımız tüm incelemelerden geçip bir çok elemelerden geçtikten sonra kalan, ülkedeki en karlı yatırımlardır. 

En Güvenilir Emlakların Temini ve Önerilmesi 

Başka bir ülkede emlak alımının oluşturduğu kaygıların farkında olarak, Satınalma öncesi ve sonrasında risk ve problem yaratmayacak çözümler üretiyoruz. 

– Doğrudan Sahibinden,

– Devlet ve Belediye Fonları,

– Banka İcraları ve İhaleleri,

– Güvenilir İnşaat ve Müteahhitlik şirketleri,

– Gayrimenkul Yatırım Şirketleri,

– Tüm belgeleri kontrol edilerek portföye eklenen bireysel ve kurumsal mülk sahipleri ile

resmi ve hukuki anlaşmalar çerçevesinde, talep çeşitliliğini karşılayacak şekilde çözümler üretmekte ve en avantajlı ve güvenli portföyleri sunmakta ve yaşanabilecek riskleri ortadan kaldıracak satın alma ortamlarını oluşturmaktayız.

En Avantajlı ve Düşük Fiyat Garantisi 

`Acaba avantajlı bir emlak mı alıyorum ? ` sorularına mahal vermeyecek şekilde

– Karadağ’da her bir mahallenin fiyat ortalamalarını yıllardır takip ediyoruz;

– En çok tercih edilen bölgelerin yanı sıra, ülke çapındaki projelerden ötürü kısa ve orta vadede fiyatında yüksek artışlar beklenen bölgeleri yakından takip ediyoruz;

– Sadece bölge ortalamasının altında olan emlakları size sunuyoruz;

– Değerlendirmeniz öncesinde pazarlık görüşmelerini yapıyoruz;

– Ülke genelinde

          – Fiyatı düşen,

          – Acil satışta olan emlaklar ve

          – İcradaki emlakların ihalelerini takip ediyoruz ve kurum olarak ihalelere katılıyoruz 

(Özellikle çok yüksek fırsat sağlayan emlaklarda hızlı hareket edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde olan emlaklardan sizi de e-posta ve sms ile anında haberdar edebilmemiz için İletişim Formunu doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. )

Talep, İhtiyaç ve Hayallerle Tam EŞLEŞME

Taleplerin karşılanmasında mükemmel eşleşmenin yakalanması ve bu yolla en yüksek memnuniyet seviyesinin sağlanmasına yönelik

– Yatırımın amacı,

– Hedeflenen fayda ve süresi,

– Planlanan bütçe,

– İstenen lokasyon, manzara, iklim şartları vb

bilgilerini kurumumuzla paylaştığınızda, web sitemizde bulunan portföylerin de dışındaki en uygun alternatifleri kısa sürede tarafınıza iletiyoruz.  

Hizmet anlayışımız, Türk yatırımcılarımızın, avantajlı fiyatlar, öngörülen en yüksek kazanç ve güvence altında olacakları şekilde kurgulanmıştır.

Birlikte çalışma fırsatlarımızı değerlendirebilmek adına sizleri gerek İstanbul gerekse Montenegro ofislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.